• -20%
 • Zniżka 20%
Simple Lakier hybrydowy BRIGHT NeoNail 7,2 ml - drogeria biokosmetyki24.com
NeoNail

Simple Lakier hybrydowy BRIGHT NeoNail 7,2 ml

36,90 zł
29,52 zł Zniżka 20%
Brutto

Kolekcja SIMPLE to lakier, który zawiera w sobie TOP, BAZĘ i KOLOR. Już nie musisz marnować czasu na nakładanie trzech warstw lakierów.

Wystarczy, że nałożysz sam kolor :-)

Ilość

NEONAIL

Lakier Hybrydowy

SIMPLE ONE STEP HYBRID 3w1

Simple Lakier hybrydowy BRIGHT NeoNail 7,2 ml - drogeria biokosmetyki24.comKolekcja SIMPLE to lakier 3 w 1, który zawiera w sobie TOP, BAZĘ i KOLOR.

Już nie musisz marnować czasu na nakładanie trzech warstw lakierów. Wystarczy, że nałożysz sam kolor :-)

Kolor: BRIGHT

Kod - 8056-7

Duża pojemność - 7,2ml

Czym wyróżniają się lakiery hybrydowe NEONAIL:

Chciałabyś nosić na paznokciach piękny manicure lub pedicure, ale obawiasz się, że hybryda nie jest dla Ciebie? A może myślisz, że stylizacja tego tupu jest trudna do wykonania i nie wiesz od czego zacząć?

Odkryj nowość – hybrydę, która w jednej buteleczce zawiera bazę, kolor oraz top. Oto kolekcja Simple od NEONAIL – lakiery hybrydowe wzbogacone o proteiny.

Czym się charakteryzują?

 • Szybką aplikacją
 • trwałością do 14 dni
 • przebadany dermatologicznie
 • łatwością nałożenia
 • proteinami jedwabiu
 • pięknym połysk bez przemywania
 • łatwym usuwanie

Zastosowanie:

Wystarczy nałożyć dwie warstwy wybranego koloru, utwardzić je w lampie i…. Gotowe!

Stwórz błyszczący manicure trwały nawet do 2 tygodni. Sprawdź sama, jak szybko i łatwo pomalujesz paznokcie lakierami z kolekcji Simple!

 1. Przygotowujemy paznokcie.
 2. Paznokcie przemywamy wacikiem nasączonym Cleaner’em.
 3. Nakładamy pierwszą cienką warstwę na naturalną płytkę paznokcia, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardzamy w lampie LED lub UV. Po wyjęciu dłoni z lampy sprawdzamy, czy produkt utwardził się odpowiednio, powierzchnia lakieru powinna być całkowicie sucha. Nie przemywamy Cleaner`em.
 4. Nakładamy drugą równie cienką warstwę lakieru, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu i również utwardzamy w lampie LED lub UV. Po wyjęciu dłoni z lampy sprawdzamy, czy produkt utwardził się odpowiednio, powierzchnia lakieru powinna być całkowicie sucha. Nie przemywamy Cleaner`em. Jeśli istnieje taka konieczność czynność należy powtórzyć.

Usuwanie lakieru:

 1. Matowimy pilnikiem błyszczącą warstwę.
 2. Nanosimy aceton na wacik i owijamy pozostałą folią aluminiową.
 3. Po upływie ok. 12-14 min usuwamy lakier przy pomocy drewnianego patyczka lub metalowego kopytka. Resztki lakieru usuwamy delikatną polerką.