Henna do włosów Jasny Blond Khadi
Khadi

Henna do włosów Jasny Blond Khadi 100g

35,50 zł
Brutto

Naturalna ziołowa farba do włosów nadająca odcień od jasnego blondu do blondu o delikatnie czerwonym tonie. Farbowanie henną Jasny Blond zapewnia trwały efekt kolorystyczny i skuteczne odżywianie włosów. Ziołowe ekstrakty wzmacniają cebulki włosów i w rezultacie wspomagają walkę z nadmiernym wypadaniem. Włosy po zastosowaniu ziołowej farby stają się grubsze, silniejsze i mają odczuwalnie większą objętość.

Ilość

Khadi  Henna do włosów Jasny Blond

Naturalna ziołowa farba do włosów nadająca odcień od jasnego blondu do blondu o delikatnie czerwonym tonie. Farbowanie henną Jasny Blond zapewnia trwały efekt kolorystyczny i skuteczne odżywianie włosów. Ziołowe ekstrakty wzmacniają cebulki włosów i w rezultacie wspomagają walkę z nadmiernym wypadaniem. Włosy po zastosowaniu ziołowej farby stają się grubsze, silniejsze i mają odczuwalnie większą objętość.

 Henna Jasny Blond znakomicie pokrywa kolorem nawet siwe włosy i pozwala cieszyć się wspaniałym, naturalnym kolorem blond

Henna Khadi  jest farbą całkowicie ziołową, nie zawiera amoniaku i chemicznych rozjaśniaczy. Z tego powodu nie przyniesie efektu rozjaśniającego na włosach ciemnych. Farba nada jednak blask i doda refleksów naturalnemu kolorowi włosów. Ostateczny efekt uzyskany po farbowaniu zależy od wyjściowego koloru włosów.

Zalety naturalnej farby:

  • dodaje intensywnego blasku włosom siwym i blond
  • efekt koloryzacji jest naturalny i trwały
  • nie zawiera środków chemicznych i rozjaśniaczy – nie niszczy włosów
  • poprawia strukturę i kondycję włosów
  • ogranicza wypadanie, pozwala zagęścić włosy i przyspieszyć porost

Stosowanie:

Umyj włosy szamponem bez silikonów. Wymieszaj proszek z ciepłą wodą o temperaturze 50 stopni na gładką, gęstą pastę. Nałóż równomiernie na całą długość włosów. Pozostaw pastę na włosach przez 30 do 60 minut. Im dłużej farba jest trzymana na włosach, tym ciemniejszy będzie efekt koloryzacji. Spłucz włosy czystą wodą. Nie myj włosów przez 24-48h - w tym czasie kolor się utlenia i rozwija. Aby jak najdłużej utrzymać intensywność koloru, polecamy regularne olejowanie włosów.

Masa netto: 100g

Pochodzenie: Indie

Produkt wegański

Skład: Casia auriculata leaf powder*, Juglans nigra husk powder, Punica granatum rind powder, Uncaria gambir extract, Terminalia chebula fruit powder*, Jatropha curcas leaf powder, Quercu infectoria gall extract, Indigofera tinctoria leaf powder*, Lawonia inermi leaf powder*, Aegle marmelos rind powder, Rheum emodi root powder, Adhatoda vaica leaf powder, Aloebarbadeni leaf powder*, Caalpinia sappan wood powder, Cordia dichotoma leaf powder*

* składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję