szampony 

Jest 21 produktów.

Naturalny szampon do włosów to nie tylko niesamowity skład ale zdrowie i ochrona włosów. Naturalny szampon nie uszkadza struktury włosa, nie wywołuje łupieżu ani nie wysusza. 

Naturalny szampon dzięki bogactwu naturalnych składników a przede wszystkim bio olejków, pielęgnuje włosy od cebulki aż po same końce. W przeciwieństwie do tradycyjnych szamponów, nie uczula i nie powoduje nadmiernego wypadania włosów. 

Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna, gdyż zdrowe włosy dodają nam odwagi i pewności siebie. Każdy z nas zna powiedzenie "Jak nas widzą, tak nas piszą". A więc, co myślą inni o Tobie kiedy Cię widzą? 
Szopa na głowie, brak połysku i do tego rozdwojone końcówki nie dodają uroku. Co zrobić? To bardzo proste. Zacznij działać i przestań używać szamponów z drogerii! 

Jedyną zmorą naturalnego szamponu jest to, że nie pieni się jak ten "tradycyjny". A to dlatego, że nie mam w składzie sztucznych "spieniaczy". Ma za to olejki i naturalne składniki, które rewelacyjnie oczyszczają włosy z zanieczyszczeń. Dodatkowo olejki wnikają w strukturę włosów, pielęgnując je od środka i odżywiając. Naturalny szampon to zdrowie, blask i zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia włosów.  

W moim e-sklepie znajdziesz odpowiedni szampon dla siebie. W ofercie znajdziesz szampon z olejem arganowym, ze słodkich migdałów, z keratyną czy szampon z Aleppo.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów