Lista produktów producenta: Najel

Najel to producent wyspecjalizowanych kosmetyków na bazie oleju laurowego i oliwy z oliwek. Naturalne składniki stosowane w produkcji wysokiej jakości kosmetyków, nadają im szczególnego charakteru. Pod marką Najel znajdziemy wytwarzane w tradycyjną metodą słynne mydła z Aleppo, szampony do włosów na bazie oleju laurowego oraz masło shea. Olej laurowy jest ceniony ze względu na swoje właściwości lecznicze, przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe. Oczyszcza skórę z toksyn, pozostawiając ją gładka i dobrze nawilżoną. Mydła z Aleppo mogą stosować alergicy i osoby cierpiące na problemy skórne.

Najel to producent prawdziwego mydła z Aleppo, którego wszystkie składniki są naturalne i organiczne. Większość kosmetyków otrzymało certyfikat jakości EcoCert Greenlife. 


Najel to rodzinna firma, której tradycja sięga 1900 roku. Najel zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów, które ze względu na ich zalety są doceniane na całym świecie. W 1964 dziadek Pan NAJJAR Manar, wynalazł mydło z Aleppo w płynie. W 1966 roku we Francji nastąpił import mdła Aleppo z założonej rodzinnej firmy w Syrii oraz jego eksport na cały świat. Dziadek NAJJAR Manar jako lekarz z wykształcenia, dostrzegł zalety i korzyści z stosowania tego cudownego mydła i postanowił rozszerzyć działalność na większą skalę. Do dnia dzisiejszego mdła produkowane są według tradycyjnej metody w legendarnej miejscowości Aleppo w Syrii.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów